22Bet – Rishikimi më i sinqertë i Bookie -t më të mirë

22Bet është një libralidhës relativisht i ri në internet; siti u hap në 2018. Megjithatë, ajo ka krijuar një reputacion të shkëlqyer për veten në një kohë relativisht të shkurtër dhe ka tërhequr një numër të madh të klientëve. Faqja përpiqet të jetë një destinacion i lojërave të fatit në internet dhe për këtë përfundon ajo ofron një gamë të gjerë produktesh, të tilla si një faqe kazino dhe bingo, përveç bettngut sportiv. Megjithatë, nëse jeni këtu në Best Bookie atëherë ka të ngjarë që interesi juaj kryesor është bastet sportive, dhe kjo është ajo në të cilën do të përqendrohemi në këtë përmbledhje të 22Bet.

Navigim i shpejtë

Regjistrimi i 22Bet është i shpejtë dhe i lehtë

Procesi i regjistrimit të 22Bet është mbresëlënës i drejtpërdrejtë. Thjesht klikoni në butonin ‘Regjistrimi’ që gjendet në krye të secilës faqe për të filluar.

Do t'ju kërkohet të plotësoni një formular shumë të thjeshtë. Thjesht jepni adresën tuaj të postës elektronike, Emri yt i plote, dhe zgjidhni një fjalëkalim. Ju gjithashtu do të duhet të zgjidhni nga listat zbritëse të vendeve dhe monedhave. Vlen të përmendet se ka disa monedha në dispozicion, përfshirë kriptovalutat.

5/5

100 deri në 122 €

Shumë tregje sportive

Pagesat e shpejta

100% deri në 100 €

Atëherë ju duhet të jepni një numër telefoni celular, dhe do t'ju dërgohet një SMS me një kod konfirmimi. Pasi të keni futur kodin në sit dhe të konfirmoni numrin tuaj të telefonit, do t'ju caktohet një numër llogarie dhe do t'ju dërgohet një email konfirmimi. Atëherë ju duhet të klikoni në lidhjen në atë email për të konfirmuar regjistrimin tuaj 22Bet. Llogaria juaj është gati për t'u përdorur dhe ju do të jeni në gjendje të bëni depozitën tuaj të parë dhe të filloni bastet.

 Bonus 22Bet – Bonuse bujare sportive dhe bonuse kazino

Si anëtar i 22Bet, do të jeni në gjendje të përfitoni nga shumë shpërblime dhe promovime, duke filluar me një bonus bujar mirëseardhjeje. Bonusi i saktë do të ndryshojë pak në varësi të vendit në të cilin jeni, por shumicës së njerëzve do t'u ofrohet një bonus 100% në depozitën e tyre të parë. Për shembull, në Kanada ka një 100% deri në $ 300 në dispozicion nëse bëni një depozitë të parë prej të paktën 2 $.

Kushtet dhe kushtet për bonusin 22Bet janë jashtëzakonisht të drejta. Shuma e bonusit ka kërkesa për bast prej 5x që duhet të përmbushen përmes basteve akumuluese. Për më tepër, çdo bast grumbullues duhet të përmbajë të paktën tre përzgjedhje dhe të paktën tre përzgjedhje duhet të kenë koeficient prej 1.40 ose më të lartë. Për më tepër, bonusi duhet të merret me bast brenda 7 ditëve. 22Bet gjithashtu këmbëngul që klientët të përfundojnë një procedurë të verifikimit të identitetit para se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje, kështu që është jetike të regjistroheni duke përdorur detaje origjinale.

E vetmja pikë negative në lidhje me këtë bonus është se ajo kreditohet automatikisht me depozitën e parë nëse nuk shënoni kutinë e shënuar "Unë nuk dua asnjë shpërblim". Megjithatë, është një ofertë bujare dhe ajo që shumica e njerëzve do të duan të përfitojnë.

Ka shumë shpërblime të tjera të disponueshme në 22Bet sportsbook, siç është një bonus i rimbushjes së së Premtes prej 100% deri në 150 dollarë, një bonus nëse godisni një brez humbës të basteve, një bonus javor zbritje, dhe një rritje të bastit akumulues. Faqja fillon rregullisht më shumë oferta bonus dhe ata do t'ju kontaktojnë për të gjitha detajet që ju nevojiten.

22Bet Mobile – Bast i lehtë në lëvizje me aplikacionin 22Bet

Ata që vënë rregullisht baste nga smartphone ose tabletët e tyre nuk do të zhgënjehen me opsionet në 22Bet. Ju thjesht mund të hyni në librin sportiv përmes uebfaqes mobile 22bet ose mund të shkarkoni një aplikacion të dedikuar për Android ose iOS. Të dy opsionet ju ofrojnë të gjithë funksionalitetin e faqes në internet të desktopit, kështu që në fund të fundit është çështje preferencash personale. Aplikacionet mund të sigurojnë qasje pak më të shpejtë, por uebfaqja celulare nuk do të përdorë asnjë nga hapësira e ruajtjes së pajisjes tuaj.

Nuk ka nevojë të krijoni një llogari të veçantë celulare në 22Bet; mund të përdorni të njëjtat kredenciale si në kompjuterin tuaj. Kjo do të thotë që për sa kohë që keni qasje në një pajisje të lidhur me internet, mund të hyni në llogarinë tuaj dhe të vendosni baste pothuajse në çdo kohë fare. Për më tepër, duke parë ndërfaqen e përdoruesit celular, është e qartë se një mendim i madh ka shkuar në hartimin e tij duke siguruar që është e mundur të bëni depozita dhe tërheqje me lehtësi, kërkojnë shpërblime, sigurisht, vendosni baste.

Oferta celulare është aq e plotë sa nuk ka nevojë të vizitoni 22Bet nga një pajisje desktop nëse nuk dëshironi. Si i tillë, është zgjedhja perfekte për ata që preferojnë të vënë bast nga telefonat inteligjentë ose tabletët e tyre.

Një gamë e mahnitshme e sporteve dhe tregjeve

Gama e sporteve të mbuluara në 22Bet është vërtet mbresëlënëse. Sigurisht që libralidhësi ofron tregje për të gjitha sportet kryesore si basketbolli, Futboll amerikan, futboll, tenis, golf dhe kështu me radhë. Megjithatë, ata shkojnë shumë përtej kësaj. Pavarësisht se sa i errët është sporti në të cilin dëshironi të vini bast, ekziston një shans i shkëlqyeshëm që të gjeni tregje në 22Bet.

Lista e plotë e sporteve është:

 • Gjuajtje me Hark
 • Atletikë
 • Futboll amerikan
 • Rregullat Australiane
 • Badminton
 • Bejsboll
 • Basketboll
 • Volejboll plazhi
 • Gara me biçikleta
 • Bilardo
 • Kupat
 • Boksi
 • Gara me kanoe
 • Shah
 • Kriket
 • Shigjetat
 • Zhytja
 • Kuajizmi
 • Sportet elektronike
 • Rrethimi
 • Fusha hokej
 • Peshkimi
 • Topi i dyshemesë
 • Futbolli
 • Formula 1
 • Futsal
 • Futboll Gaelic
 • Greyhound AntePost
 • Gara me zagar
 • Gjimnastikë
 • Hendboll
 • Gare me kuaj
 • Kalërim AntePost
 • Duke bërtitur
 • Hokej në akull
 • Xhudo
 • Karate
 • Arte marciale
 • Pentathlon modern
 • Motoçikleta
 • Olimpiada
 • Politika
 • Vozitje
 • Regbi
 • Lundrimi
 • Të shtënat
 • Skateboard
 • Lojë biliardo
 • Softball
 • Bastet speciale
 • Ngjitje sportive
 • Kungull
 • Sërf
 • Noti
 • Pingpong
 • Taekwondo
 • Tenis
 • Triathlon
 • Trotting
 • Trotting AntePost
 • Lojëra televizive
 • UFC
 • Volejboll
 • Vaterpolo
 • Moti
 • Ngritje peshe
 • Mundje

Në të gjitha këto sporte, 22Bet arrin të mbulojë një numër të mahnitshëm të ligave, konkurse dhe ngjarje të tjera nga e gjithë bota. Kjo do të thotë që ju nuk jeni të kufizuar në bastet vetëm në ligat kryesore. Për shembull, nëse jeni tifoz i hokeit mbi akull sigurisht që do të jeni në gjendje të vini bast në NHL të Amerikës. Megjithatë, ju gjithashtu mund të vini bast për ligat në të gjithë Evropën, duke përfshirë shumë divizione më të ulëta. Në mënyrë të ngjashme, libri sportiv nuk ofron vetëm shanse basketbolli në NBA, por edhe në ligat në Evropë, Amerika e Jugut dhe Azia. Edhe nëse shikoni sportet me një ndjekës relativisht të vogël, të tilla si gardh ose softball, do të zbuloni se nuk mungojnë ligat dhe garat për të vënë bast. Kjo është vërtet mbresëlënëse dhe madje shumë nga kontabilistët më të famshëm nuk arrijnë të mbulojnë një gamë kaq të madhe.

E njëjta gjë mund të thuhet për numrin e tregjeve të basteve në dispozicion. Për shembull, një lojë tipike e NBA shpesh do të ketë në dispozicion më shumë se 600 tregje bastesh. Ato natyrisht përfshijnë të gjithë ata të rregullt, siç është linja e parave, përhapet, dhe totali, por ka shumë më tepër për të zbuluar. Do të gjeni një numër të madh bastesh propozimi, disa prej të cilave janë vërtet krijuese, dhe mezi ka një aspekt të lojës për të cilin nuk mund të bastosh. Kjo zgjedhje e madhe e tregjeve të basteve është në dispozicion për të gjitha sportet kryesore, por pavarësisht se për cilin sport jeni të interesuar, do të gjeni shumë mundësi.

22Bet gjithashtu ka një seksion të veçantë të faqes për ato që i quan ‘baste afatgjata’. Kjo është shumë e ngjashme me atë që shumë libralidhës e etiketojnë si baste të ardhshme; ato janë thjesht tregje që vlejnë për ngjarjet që mbahen në të ardhmen e largët. Për shembull, mund të vini bast se kush do të përfundojë në gjysmën e parë të ligës në sezonin e ardhshëm në një sërë sportesh. Ekziston një seksion shtesë i faqes kushtuar basteve të drejtpërdrejta. Shumica e ngjarjeve ofrojnë një gamë të gjerë të tregjeve të basteve të drejtpërdrejta, i kompletuar me shanse që azhurnohen në kohë reale dhe përditësime të drejtpërdrejta nga ngjarja. Shkurtimisht, mbulimi i sporteve dhe tregjeve 22Bet është gjithçka që i duhet kujtdo për një përvojë të plotë bastesh sportive.

Duke u kujdesur për të gjitha nevojat tuaja të lojërave të fatit

Nëse ju pëlqen bastet sportive, atëherë ka një shans të mirë që të shijoni forma të tjera të lojërave të fatit në internet dhe një nga gjërat më të mira në lidhje me 22Bet është se ajo ofron gjithçka që ju mund të keni nevojë nga një llogari. Për shembull, faqja është shtëpia e 22Bet Casino me lojëra elektronike dhe lojëra RNG nga një numër masiv zhvilluesish, duke përfshirë disa nga më të mirat në industri të tilla si Microgaming dhe NetEnt. Ekziston gjithashtu një kazino e mbushur me tregtarë të drejtpërdrejtë e mundësuar nga ofrues të tillë si Evolution Gaming dhe Pragmatic Play. Aty do të gjeni të gjitha lojërat standarde të kartave dhe tavolinave të kazinosë (shkop polici, ruletë, bacara, etj) si dhe shumë tituj gameshow, të cilat janë perfekte për lojtarët e rastësishëm.

Tifozët e Bingo me siguri do ta pëlqejnë ofertën në 22Bet me lojëra nga shumë prej zhvilluesve kryesorë, siç janë MGA dhe Zitro. Ka bingo tradicionale si dhe slingo, dhe lojërat zhvillohen gjatë gjithë kohës. Lojtarët e rastësishëm gjithashtu do të shijojnë seksionin 22Games, ku ka një përzgjedhje të lojërave të llotarisë, lojëra me zare, lojëra arcade, karta gërvishtëse, dhe kështu me radhë.

Ka shumë më tepër për të zbuluar në faqen 22Bet dhe të gjithë llojet e lojtarëve të fatit do të gjejnë gjithçka që mund të kenë nevojë.

22Bet është një libralidhës online me të vërtetë i dalluar

Përfundimi ynë 22Bet është se është një nga libralidhësit më mbresëlënës në internet që kemi parë. Almostshtë pothuajse i pakrahasueshëm për sa i përket sporteve që mbulon dhe gamës së tregjeve të basteve që ofrohen. Për më tepër, të gjithë klientëve u ofrohen oferta bonusi shumë të rregullta, shumica e të cilave janë jashtëzakonisht bujare. Në krye të gjithçkaje është një koleksion fantastik i produkteve të tjera, duke siguruar që kurrë nuk do të keni nevojë të kërkoni diku tjetër për ndonjë nga nevojat tuaja të lojërave të fatit.

Më shumë komente nga Bookie Best