Melbet – Rishikimi më i sinqertë i Bookie -t më të mirë

Melbet është themeluar në vitin 2012 dhe është në pronësi të Alenesro Ltd., dhe libralidhës shumë i respektuar që tërheq klientët përmes gamës së tij të gjerë të tregjeve në sporte të shumta dhe shanset e tij bujare. Anëtarët e Melbet gjithashtu do të jenë në gjendje të përdorin shumë produkte të tjera të kompanisë, siç është faqja e saj e kazinosë dhe bingos, ndërsa ka shumë shpërblime dhe promovime për të përfituar. Në këtë përmbledhje, ne do të mbulojmë gjithçka që duhet të dini për librin sportiv, në mënyrë që të dini saktësisht se çfarë të prisni.

Navigim i shpejtë

Regjistrimi i Melbet është i shpejtë dhe i lehtë

Melbet u jep klientëve të rinj tre mënyra të regjistrimit për një llogari, secila prej të cilave është e shpejtë dhe e lehtë, dhe të gjithë me siguri do të gjejnë të paktën një që janë të lumtur ta përdorin.

Opsioni më i shpejtë është regjistrimi "me një klik". E tëra çfarë ju kërkohet të bëni është të zgjidhni vendin tuaj dhe monedhën e preferuar dhe të klikoni në "Regjistrohu". Faqja pastaj ju gjeneron një emër përdoruesi dhe fjalëkalim, për të cilat është e rëndësishme të bëhet një regjistrim, dhe atëherë llogaria është gati për përdorim. Ju mund të vazhdoni drejt bërjes së një depozite, duke përdorur një nga afërsisht 50 metodat e pagesës, dhe kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

5/5

100% Bonus Deri në 100 €

Bastet falas

Depozita të Lehta

100% deri në 100 €

Ju gjithashtu mund të përdorni metodën më tradicionale të regjistrimit duke përdorur adresën tuaj të postës elektronike. Thjesht plotësoni formularin, sigurimi i detajeve bazë si ju ku jetoni dhe informacionet tuaja të kontaktit, zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim, dhe kliko mbi "Regjistrohu". Më në fund, ato gjithashtu ju lejojnë të regjistroheni shpejt duke përdorur rrjete të ndryshme sociale dhe shërbime të mesazheve, gjegjësisht: VK, Google, Odnoklassniki, Mail.ru, Yandex, dhe Telegram.

Pavarësisht se cilën metodë zgjidhni, llogaria juaj do të krijohet në sekonda dhe ju do të jeni në gjendje të vendosni baste brenda pak minutash.

Bonusi MELBet – Bonuse bujare sportive dhe bonuse kazino

Bonuset Melbet kanë vlerë të shkëlqyeshme për para dhe ka shumë prej tyre për të përfituar, që nga momenti kur bashkohesh. Të gjithë anëtarëve të rinj u ofrohet një bonus i parë i depozitës për t'i ndihmuar ata të fillojnë, madhësia e saktë e të cilave do të varet nga vendi juaj dhe monedha e zgjedhur. Për shembull, Kanadezët mund të kërkojnë një bonus 100% deri në 150 dollarë me depozitën e tyre të parë prej të paktën 1 dollarë.

Paratë e bonusit kreditohen automatikisht me depozitën e parë, prandaj ki parasysh se duhet të heqësh dorë nga ajo nëse nuk e dëshiron. Ajo vjen me kërkesa shumë të drejta për bastin. Bonusi duhet të luhet pesë herë në baste akumuluese. Secili nga bastet e akumuluesit duhet të përfshijë një minimum prej tre ngjarjesh, dhe të paktën tre nga ngjarjet duhet të kenë koeficient prej 1.40 ose më të lartë. Këto kërkesa duhet të përmbushen plotësisht para se të bëhet e mundur tërheqja. Për më tepër, klientët duhet të përfundojnë një procedurë KYC (Njihni Klientin tuaj) dhe verifikoni identitetin e tyre. Prandaj, është e rëndësishme të përdorni detaje origjinale kur krijoni një llogari.

Anëtarët do të jenë në gjendje të përfitojnë nga shumë shpërblime dhe promovime të tjera. Për shembull, shpesh ka oferta speciale për baste akumuluese, veçanërisht kur ndodhin ngjarje të mëdha, siç është një turne futbolli. Ka gjithashtu shumë mundësi për të shijuar ofertat e kthimit të parave të gatshme, bonuset e mëtejshme të depozitave, rriten shanset, dhe kështu me radhë. Padyshim që ia vlen të mbash një sy të ngushtë në faqen e promovimeve të Melbet për të siguruar që të mos humbasësh.

MelBet në celular – Bast i lehtë në lëvizje

Ata që vënë rregullisht baste nga telefonat e mençur ose tabletët e tyre do të jenë të kënaqur të dëgjojnë se kjo është jashtëzakonisht e lehtë si anëtar i Melbet. Opsionet celulare Melbet përfshijnë një uebfaqe miqësore për celularin dhe aplikacione të dedikuara për iOS dhe Android. Të tre metodat ju japin akses të plotë në të gjitha ato që ofron sportivi me vetëm disa trokitje në ekranin tuaj.

Kjo do të thotë që brenda sekondave mund të përdorni mijëra tregje bastesh që ofrohen, shtoni baste në fletëpastrimin tuaj dhe vendosni bastet. Ju gjithashtu mund të përdorni burimet e tjera të faqes, siç janë statistikat dhe rezultatet historike, dhe natyrisht shanset e drejtpërdrejta. Kjo do të thotë se kur shikoni një ngjarje, mund të vendosni baste në lojë shpejt dhe me lehtësi, dhe përfitoni nga çdo mundësi bastesh që mund të shihni.

Me rëndësi, nuk ka nevojë të krijoni një llogari të veçantë për bastet në celular. Ju mund të identifikoheni duke përdorur kredencialet tuaja të rregullta dhe do të keni qasje të menjëhershme në gjithçka që ofron llogaria juaj, siç janë fondet tuaja. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të depozitoni dhe tërhiqeni me lehtësi, dhe herë pas here mund të gjeni edhe oferta bonus të veçanta për bastorët celularë.

Përfundimisht, nëse zgjidhni të përdorni aplikacionin celular ose uebfaqen e celularit do të varet nga preferencat personale. Të dy ofrojnë qasje në të njëjtën gamë karakteristikash dhe të dyja janë jashtëzakonisht të dizajnuara mirë dhe miqësore për përdoruesit, edhe kur përdorni një ekran shumë të vogël. Aplikacionet mund të sigurojnë qasje pak më të shpejtë, por do të përdorin pak hapësirë ​​ruajtëse. Të dy lejojnë një shkallë të caktuar të personalizimit, si për shembull nëse do të shfaqet kuponi i bastit në fund të ekranit gjatë gjithë kohës dhe cili format i koeficientit përdoret, do të thotë që ju do të jeni në gjendje të përshtatni përvojën me preferencat tuaja.

Masat e tregjeve të basteve në çdo sport të mundshëm

Mbulimi sportiv dhe tregjet e Melbet është i jashtëzakonshëm. Në çdo kohë të caktuar, do të shihni që ato ofrojnë tregje për mijëra ngjarje që ndodhin në të gjithë botën. Duket se asnjë sport apo ligë nuk është shumë e errët për libralidhësin dhe del jashtë rrugës për të ofruar të gjitha tregjet që një personi mund t’i ketë nevojë. Sportet e përfshira përfshijnë:

 • Gjuajtje me Hark
 • Atletikë
 • Futboll amerikan
 • Rregullat Australiane
 • Garë automobilistike
 • Badminton
 • Bejsboll
 • Basketboll
 • Volejboll plazhi
 • Gara me biçikleta
 • Bilardo
 • Kupat
 • Boksi
 • Gara me kanoe
 • Shah
 • Kriket
 • Shigjetat
 • Zhytja
 • Kuajizmi
 • Sportet elektronike
 • Rrethimi
 • Fusha hokej
 • Topi i dyshemesë
 • Futbolli
 • Formula 1
 • Futsal
 • Futboll Gaelic
 • Golf
 • Greyhound AntePost
 • Gara me zagar
 • Gjimnastikë
 • Hendboll
 • Gare me kuaj
 • Kalërim AntePost
 • Duke bërtitur
 • Hokej në akull
 • Xhudo
 • Karate
 • Keirin
 • Lakrosi
 • Llotari
 • Arte marciale
 • Pentathlon modern
 • Sportet motorike
 • Netball
 • Olimpiada
 • Pesapallo
 • Politika
 • Vozitje
 • Regbi
 • Lundrimi
 • Të shtënat
 • Skateboard
 • Lojë biliardo
 • Softball
 • Bastet speciale
 • Autostradë
 • Ngjitje sportive
 • Kungull
 • Sërf
 • Noti
 • Pingpong
 • Taekwondo
 • Tenis
 • Kjo
 • Triathlon
 • Trotting
 • Trotting AntePost
 • Lojëra televizive
 • UFC
 • Volejboll
 • Vaterpolo
 • Moti
 • Ngritje peshe
 • Mundje

Pavarësisht se në cilin sport po vini bast, qoftë futboll apo diçka më pak popullore, siç është topi i dyshemesë, është më se e mundshme që liga dhe ngjarja specifike për të cilën jeni të interesuar të jetë në dispozicion. Melbet mbulon me të vërtetë ngjarjet në të gjithë botën, dhe jo vetëm ligat dhe turnet kryesore, të tilla si NBA ose Premier League angleze. Featshtë një arritje shumë mbresëlënëse dhe atë që të gjithë bastorët me siguri do ta vlerësojnë.

Situationshtë një situatë e ngjashme në lidhje me gamën e tregjeve në dispozicion. Do të gjeni shumë më tepër në ofertë sesa bastet bazë të linjës së parave. Në fakt, nuk është e pazakontë të gjesh qindra tregje në dispozicion për ngjarjet më të mëdha. Këto do të përfshijnë totalin e basteve, të meta, rezultat, dhe masat e basteve të propozimit të lojtarit/ekipit. Ekzistojnë gjithashtu tregje të shumta të drejtpërdrejta në turne dhe liga, dhe natyrisht tregjet në lojë. Mes të gjithëve, me siguri do të gjeni bastin që po kërkoni.

Nëse jeni të interesuar për tregjet e plota, atëherë ia vlen gjithashtu t'i hedhësh një sy seksionit 'Bastet afatgjata'. Siç sugjeron emri, këto janë tregje për ngjarjet që ndodhin diku në të ardhmen, siç është Kupa Botërore e ardhshme FIFA ose Olimpiada tjetër. Me fjale te tjera, Melbet me të vërtetë ka gjithçka që një entuziasti i basteve sportive mund të ketë nevojë.

Shumë më tepër për të zbuluar

Si anëtar i Melbet ka shumë më tepër për ju që të zbuloni në faqen e internetit. Për shembull, kazino Melbet është shtëpia e mijëra lojërave nga shumë zhvillues kryesorë siç është Netent, iSoftBet, dhe Lojë Pragmatike. Ekziston gjithashtu një kazino e jashtëzakonshme e tregtarëve të drejtpërdrejtë e mundësuar nga ofrues të shumtë, përfshirë Evolution, Lojëra të vërteta, dhe Ezugi, duke siguruar që ka diçka për çdo shije. Ata që gëzojnë lojëra të stilit arcade do ta duan faqen e Melbet Fast Games. Shtë e mbushur me lojëra rastësore, të tilla si karta gërvishtëse dhe lojëra me zare që mund të ofrojnë orë argëtimi.

Ekziston gjithashtu një sit i plotë bingo ku lojërat zhvillohen çdo disa minuta. Mund të luani me 90 top, 75-top, Bingo me 30 topa dhe më shumë. Ka edhe lojëra slingo, dhe lojëra bingo me një lojtar që mund t'i filloni sa herë që dëshironi. Disa nga pishinat e çmimeve janë të mëdha dhe çmimet e biletave janë përgjithësisht shumë të ulëta.

Çuditërisht, ka edhe më shumë për të zbuluar si pokeri, Lojëra televizive, sporte virtuale, dhe Toto. Shkurtimisht, pa marrë parasysh se çfarë lloj kumari ju pëlqen, Melbet e ka mbuluar.

Një shtëpi natyrale për bastorët sportivë

Përfundimi më i mirë i Bookie Melbet është se ai me të vërtetë ka gjithçka që një bastor sporti mund të ketë nevojë. Nuk ka shumë gjasa që libri sportiv të mos ofrojë tregje për sportin dhe ngjarjet për të cilat jeni të interesuar të bëni bast. Për më tepër, shanset janë shpesh jashtëzakonisht bujare, duke ju dhënë mundësinë për të fituar pak më shumë. Në të njëjtën kohë, mund të përfitoni nga disa shpërblime dhe promovime fantastike, dhe procesi i vendosjes së basteve është jashtëzakonisht miqësor për përdoruesit. Si i tillë, ne besojmë se Melbet sigurisht që ia vlen një vështrim shumë i afërt nga kushdo që kërkon një libër të ri në të cilin të vendosë baste.

Më shumë komente nga Bookie Best