Bet365 – Rishikimi më i sinqertë i Bookie -t më të mirë

Bet365 është një operator britanik i lojërave të fatit që ofron një gamë të gjerë të basteve sportive dhe lojërave të stilit të kazinosë. Ajo ka qenë prej kohësh një nga drejtuesit kryesorë të industrisë, duke kërkuar çmime nga ato të eGaming Review dhe The Sunday Times ndër vite. Kohët e fundit në 2021, Bet365 fitoi çmimin "Operatori i basteve sportive në internet" në Global Gaming Awards London 2021. Kompania u ofron klientëve një përvojë të plotë të lojërave të fatit, me një kazino, faqe pokeri, bingo, dhe me shume; megjithatë ky përmbledhje do të përqëndrohet kryesisht në sportbook.

Navigim i shpejtë

Regjistrimi Bet365 është i shpejtë dhe i lehtë

Regjistrimi për Bet365 është i shpejtë dhe i lehtë dhe procesi duhet t'ju marrë shumë pak kohë. Thjesht klikoni në butonin "Bashkohu" që gjendet në krye të çdo faqeje në faqe për t'u çuar në formularin e regjistrimit. Atëherë do t'ju duhet të jepni një sërë detajesh, përfshirë vendin tuaj të banimit, Emri yt i plote, Data e lindjes, informacion kontaktues, adresë, dhe kështu me radhë. Gjithashtu do t'ju kërkohet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim dhe të zgjidhni një numër sigurie katër shifror që do t'ju duhet të jepni nëse keni nevojë të kontaktoni Bet365. Në këtë fazë, ju gjithashtu mund të refuzoni ose mos merrni informacion për bastet dhe ofertat falas.

Importantshtë e rëndësishme të theksohet se Bet365 kërkon që të gjithë klientët t'i nënshtrohen një procesi KYC (Njihni Klientin tuaj). Kjo do të thotë që ju do të duhet të verifikoni identitetin tuaj duke siguruar një kopje të një ID fotografie, të tilla si një pasaportë ose patentë shoferi, si dhe dëshmi të adresës. Si i tillë, është e rëndësishme të jepni detaje të vërteta kur regjistroheni në sit; përndryshe, mund të mos jeni në gjendje të verifikoni llogarinë tuaj.

5/5

Librashitës i besueshëm

Tërheqje të shpejta

Shumë tregje sportive

100% deri në 100 €

Bonusi Bet365 – Bonuse bujare sportive dhe bonuse kazino

Bet365 ofron një gamë të gjerë ofertash të shkëlqyera si për klientët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Kur regjistroheni si një klient i ri, ju automatikisht kualifikoheni për një bonus të depozitës së parë prej 100%. Detajet e sakta do të ndryshojnë në varësi të vendit ku jeni bazuar, por për shembull, klientët në Evropë do të kenë depozitën e tyre të parë të barazuar me kredite bast deri në 50 € kur bëjnë një depozitë të parë prej të paktën 5 €.

Kreditë e basteve do të jenë të disponueshme në llogarinë tuaj pasi të keni vendosur baste kualifikuese në vlerën e depozitës tuaj kualifikuese dhe ato baste të jenë zgjidhur. Pastaj mund të përdorni kreditet për të vendosur bastin tuaj të ardhshëm. Për më tepër, nëse nuk e kërkoni bonusin me depozitën tuaj të parë, ju mund ta bëni këtë në çdo kohë brenda 30 ditëve nga krijimi i llogarisë tuaj.

Që basti të kualifikohet duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme:

 • Duhet të përmbajë të paktën një përzgjedhje në koeficientin 1.20 ose më të madh.
 • Në kombinimet e tregut/pajisjeve që kanë vetëm dy ose tre rezultate të mundshme (për shembull Rezultati i Futbollit me Orar të Plotë), ku keni vënë baste në më shumë se një rezultat të mundshëm, ose para ndeshjes ose në lojë, vetëm rezultati me aksionin tuaj më të lartë kumulativ do të llogaritet.
 • Aty ku një aksion është tërhequr pjesërisht, vetëm aksioni aktiv i mbetur do të llogaritet.
 • Aty ku një bast është redaktuar duke përdorur veçorinë tonë Edit Bet, do të llogaritet vetëm aksioni i ri në bastin e ri.
 • Plotësisht e Shlyer, Lojëra të çastit, Lojrave, bastet e pavlefshme ose bastet në lojë që zgjidhen si shtytje nuk do të llogariten.

Si anëtar i Bet365, atëherë do të jeni në gjendje të shijoni shumë oferta të tjera bonus. Për shembull, Bet365 ofron shpërblime të paguara mbi fitimet e akumulatorit në një gamë të gjerë të ligave dhe ndeshjeve të zgjedhura, bonuset deri në 25% të totalit të akumuluesit mund të shtohen në fitimet totale të bastit.

Shumë nga shpërblimet janë specifike për sportin. Për shembull, në lidhje me futbollin, Bet365 ka një ofertë "2 Goals Aarly Payout Early Payout", sipas së cilës nëse skuadra që ktheheni shkon dy gola përpara, ju mund të paguani bastet tuaja të vetme për ekipin. Për bastet e shumta, përzgjedhja do të shënohet si fituese. Ata gjithashtu ofrojnë një Zëvendësues të Futbollit në të cilin nëse lojtari juaj zëvendësohet para pjesës së parë dhe ju keni një bast të vetëm për ta që të shënojnë së pari, atëherë bastit tuaj do t'i kthehet një kredit bast falas (në tregjet e zgjedhura).

Në sportet e tjera, shpërblimet janë njësoj fitimprurëse, me shumë rrjeta sigurie. Basttarët e tenisit do të marrin një bonus prej 70% për akumulatorët, si dhe "Pensioni i Tenisit", ku përzgjedhja juaj paguhet si fitues nëse kundërshtari i tyre tërhiqet nga dëmtimi.

Vlen të kaloni pak kohë duke shikuar me kujdes pjesën e promovimeve të faqes në internet Bet 365 për të zbuluar saktësisht atë që ofrohet. Bonuset azhurnohen shumë rregullisht dhe pothuajse gjithmonë ka diçka për të përfituar, veçanërisht kur zhvillohen turne të mëdhenj. Për më tepër, shpërblimet nuk janë të kufizuara në sportet kryesore, kështu që të gjithë bastorët do të jenë në gjendje të gëzojnë një bonus Bet365.

Bet365 në celular – Bast i lehtë në lëvizje me aplikacionin bet365

Një nga fushat ku Bet365 i tejkalon me të vërtetë pritjet është oferta e tyre për celular. Ka aplikacione për pajisjet Android dhe iOS që janë të thjeshta për tu shkarkuar dhe për të bashkuar gamën e plotë të ofertave dhe mundësive të basteve të Bet365 në një ndërfaqe të përsosur miqësore për përdoruesit. Aplikacionet ju lejojnë të shfletoni statistikat dhe të përdorni të gjitha veçoritë e tjera të faqes, siç janë ofertat e bonusit. Madje ka edhe oferta speciale të rastit posaçërisht për përdoruesit e celularëve. Në varësi të vendit në të cilin jeni, madje mund të jeni në gjendje të shikoni transmetime të drejtpërdrejta të sporteve dhe turneve të caktuara. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të përdorni kredencialet tuaja të hyrjes nga faqja e internetit e desktopit dhe do të keni qasje të plotë në llogarinë tuaj.

Ata që nuk preferojnë të shkarkojnë një aplikacion celular nuk duhet të shqetësohen. Faqja e internetit Bet365 është plotësisht e pajtueshme me celularin dhe mund të hapet nga të gjithë shfletuesit kryesorë të uebit celular. Edhe njehere, do t'ju japë qasje në gjithçka që ofron libralidhësi me vetëm disa trokitje të ekranit tuaj. Në thelb, për sa kohë që keni një pajisje celulare relativisht moderne dhe një lidhje interneti, atëherë të gjitha nevojat tuaja për baste në celular merren parasysh në Bet365.

Mbulimi mbresëlënës i Sporteve dhe Tregjeve

Mbulimi i sporteve dhe tregjeve të Bet365 është vërtet i jashtëzakonshëm. Ato mbulojnë një gamë të madhe sportesh, nga më të njohurat në ato me të vërtetë të errëta. Falë kësaj, është një zgjedhje e shkëlqyeshme e libralidhësit për të gjithë, pavarësisht se ku qëndrojnë interesat e tij ose të saj. Gama e plotë e sporteve të mbuluara është:

 • Futboll amerikan
 • Gjuajtje me Hark
 • Atletikë
 • Rregullat Australiane
 • Badminton
 • Bejsboll
 • Basketboll
 • Volejboll plazhi
 • Boksi / MMA
 • Sporte luftarake
 • Kriket
 • Çiklizëm
 • Shigjetat
 • Zhytja
 • Sportet elektronike
 • Kalorës
 • Rrethimi
 • Formula 1
 • Futsal
 • Sportet Gaelike
 • Golf
 • Zagarët
 • Hendboll
 • Hokej
 • Gare me kuaj
 • Hokej në akull
 • Lakrosi
 • Loto
 • Sportet Motorike: Motoçikleta, NASCAR, Super makina
 • Pishina
 • Vozitje
 • Liga Rugby
 • Lundrimi
 • Të shtënat
 • Skateboarding
 • Lojë biliardo
 • Futboll
 • Softball
 • Autostradë
 • Kungull
 • Sërf
 • Noti
 • Pingpong
 • Tenis
 • Trotting
 • Sporte Virtuale
 • Volejboll
 • Vaterpolo
 • Ngritje peshe
 • Sportet Dimërore: Biatlon, Kërcimi me ski

Bet365 mbulon një numër të jashtëzakonshëm të ligave, garat dhe ngjarjet kryesore sportive në të gjithë botën. Kjo i lejon klientët të vënë bast jo vetëm në ligat kryesore, por edhe ato që janë më të panjohura ose kanë një numër më të vogël ndjekësish. Për shembull, nëse kënaqeni duke vënë bast në futboll, mund të luani bixhoz në Premier League angleze në Premier League të Ganës dhe Bet365 ju ka mbuluar me tregje të tilla si shënuesi i parë, rezultat i saktë, rezultat i hendikepit dhe një mori të tjerësh.

Kohët e fundit faqja prezantoi një mjet për ndërtimin e basteve që ka hapur mundësinë e kombinimit të basteve të shumta në një ndeshje të vetme në një. Për shembull, është e mundur të vendosni një bast që përfshin golashënuesin në çdo kohë, rezultat i saktë, lojtar në kartë, numri i qosheve, gjithsej kartonë të verdhë dhe shumë tregje të tjera në një bast stili akumulatori. Mundësitë për të kombinuar shumë baste të vetme në këtë mënyrë do të thotë se është bërë shumë më e lehtë të gjesh shanse për baste dhe parashikime të hollësishme. Sportet e tjera trajtohen në mënyrë të ngjashme. Për shembull, tifozët e basketbollit do të gjejnë kopertinat e librave sportivë jo vetëm NBA por edhe ligat evropiane dhe më shumë. Edhe në sporte të tilla si pingpong dhe hark, Bet365 ofron një gamë të gjerë dhe të larmishme të tregjeve për t'u eksploruar.

Më shumë Mundësi Kumari

Në Bet365 do të gjeni se të gjitha nevojat tuaja për lojëra të fatit plotësohen përmes produkteve të tilla si kazino Bet365, bingo, poker, kazino live dhe një sërë lojërash të tilla si fati i shakaxhinjve dhe festivali i lojërave elektronike. Kazinoja Bet365 mundësohet nga zhvilluesi kryesor i industrisë Playtech ndërsa faqja e lojërave ka lojëra nga zhvillues të tjerë kryesorë siç është NetEnt. Ato përmbajnë një katalog titujsh që me siguri do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja për lojëra të fatit.

Bet365 ofron një gamë fantastike të metodave bankare duke e bërë shumë të lehtë tërheqjen dhe depozitimin në llogarinë tuaj. Me rëndësi, procesi i tërheqjes është zakonisht shumë i shpejtë dhe paratë mbërrijnë jashtëzakonisht shpejt.

Përfundimi Bet365 i Bookie -t më të mirë

Bet365 është një nga libralidhësit më të mëdhenj dhe më të respektuar përreth dhe është e lehtë të kuptohet pse. Ato mbulojnë një gamë të madhe sportesh dhe kanë një përzgjedhje të shkëlqyer të tregjeve në dispozicion. Me shanse konkurruese dhe mënyra të ndryshme dhe unike për të luajtur bixhoz, Bet365 me të vërtetë është një zgjedhje e jashtëzakonshme. Konsumatorëve u ofrohen rregullisht shpërblime bujare, nga bastet e aksioneve të përputhura falas deri te kreditë e basteve plotësisht falas, duke e bërë atë një përvojë shumë shpërblyese. Mbështetja e klientit Bet365 është e shkëlqyeshme dhe ekipi është gjithmonë i shpejtë për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje ose problemi që mund të lindë. Në krye të gjithçkaje është një koleksion fantastik i produkteve të tjera, duke siguruar që kurrë nuk do të keni nevojë të kërkoni diku tjetër për ndonjë nga nevojat tuaja të lojërave të fatit.

Më shumë komente nga Bookie Best