Bet365 – Искрен преглед на најдобрата книшка

Bet365 е британски оператор за коцкање кој нуди широк спектар на спортски обложувалници и игри во стилот на казино. Одамна беше еден од фаворитите во индустријата, барајќи награди од слични на eGaming Review и The Sunday Times со текот на годините. Неодамна во 2021 година, Bet365 ја освои наградата „Оператор за спортско обложување преку Интернет“ на Глобалните награди за игри Лондон 2021 година. Компанијата им нуди на клиентите целосно искуство со коцкање, со казино, покер страница, бинго, и повеќе; сепак, овој преглед првенствено ќе се фокусира на спортската книга.

Брза навигација

Регистрацијата на Bet365 е брза и лесна

Регистрацијата за Bet365 е брза и лесна и процесот треба да ви одземе многу малку време. Едноставно кликнете на копчето „Придружи се“ што се наоѓа на горниот дел од секоја страница на страницата за да се однесе во формуларот за регистрација. Потоа ќе треба да дадете различни детали, вклучувајќи ја и вашата земја на живеење, твоето целосно име, Дата на раѓање, Контакт информации, адреса, и така натаму. Исто така, од вас ќе биде побарано да изберете корисничко име и лозинка и да изберете четирицифрен безбедносен број што ќе треба да го дадете доколку некогаш треба да контактирате со Bet365. На оваа бина, исто така можете да се откажете или да не примате информации за бесплатни облози и понуди.

Важно е да се напомене дека Bet365 бара од сите клиенти да поминат процес KYC (Запознајте го вашиот клиент). Ова значи дека ќе треба да го потврдите вашиот идентитет со обезбедување копија од лична карта на фотографија, како што се пасош или возачка дозвола, како и доказ за адреса. Како таква, важно е да се дадат вистински детали при регистрирање на страницата; во спротивно, можеби нема да можете да ја потврдите вашата сметка.

5/5

Сигурен букмејкер

Брзи повлекувања

Многу спортски пазари

Бонус Bet365 – Великодушни бонуси за спортско обложување и казино

Bet365 нуди широк спектар на одлични понуди и за нови и за постоечки клиенти. Кога ќе се регистрирате како нов клиент, автоматски се квалификувате за бонус за прв депозит од 100%. Точните детали ќе се разликуваат во зависност од тоа каде се наоѓате, но на пример, на клиентите во Европа ќе им се израмни првиот депозит во обложувалница до 50 евра при уплата на прв депозит од најмалку 5 евра.

Кредитите за облози ќе бидат достапни на вашата сметка откако ќе ги ставите квалификуваните облози според вредноста на вашиот квалификуван депозит и тие облози се решени. Потоа можете да ги искористите кредитите за да го ставите следниот облог. Понатаму, ако не го побарате бонусот со вашиот прв депозит, можете да го направите тоа во секое време во рок од 30 дена од креирањето на вашата сметка.

За да се квалификува облогот, треба да ги исполни следниве услови:

 • Мора да содржи најмалку еден избор со коефициент 1,20 или поголем.
 • Во комбинации на пазар/опрема што имаат само два или три потенцијални исходи (на пример Фудбал Резултат со полно работно време), каде што сте ставиле облози на повеќе од еден потенцијален исход, или пред натпреварот или во игра, ќе се брои само исходот со вашиот највисок кумулативен удел.
 • Каде што уделот делумно е исфрлен, ќе се брои само преостанатиот активен удел.
 • Каде што облогот е изменет користејќи ја нашата функција Уреди залог, ќе се брои само новиот удел на новиот облог.
 • Целосно исфрлен, Инстант игри, Игри на среќа, облозите за поништување или облозите во игра кои се решени како притискање нема да се сметаат.

Како член на Bet365, тогаш ќе можете да уживате во многу други бонус понуди. На пример, Bet365 нуди бонуси исплатени покрај победите на акумулаторот во широк спектар на избрани лиги и натпревари, бонуси до 25% од вкупниот акумулатор може да се додадат на вкупните добивки на облогот.

Многу од бонусите се специфични за спортот. На пример, во однос на фудбалот, Bet365 има „2 гола пред понуда за рана исплата“ при што доколку тимот што го поддржувате има два гола понапред, може да ги исплатите вашите единечни облози за тимот. За повеќе облози, изборот ќе биде означен како победник. Тие исто така нудат и замена за фудбал во која доколку вашиот играч е заменет пред полувреме и имате единствен облог на нив прво да постигне гол, тогаш вашиот облог ќе ви биде вратен бесплатен кредит за залог (на избрани пазари).

Во други спортови, бонусите се подеднакво профитабилни, со многу безбедносни мрежи. Тениските обложувачи ќе добијат бонус од 70% за акумулаторите, како и „Тениски пензија“, каде што вашата селекција се плаќа како победник доколку нивниот противник се повлече од повреда.

Вреди да поминете некое време внимателно гледајќи го делот за промоции на веб -страницата Bet 365 за да откриете што точно се нуди. Бонусите се ажурираат многу редовно и скоро секогаш има нешто да се искористи, особено кога се одржуваат големи турнири. Понатаму, бонусите не се ограничени само на големите спортови, така што сите обложувачи ќе можат да уживаат во бонус Bet365.

Bet365 на мобилен – Лесно обложување во движење со апликацијата bet365

Една од областите каде што Bet365 навистина ги надминува очекувањата е нивната мобилна понуда. Постојат апликации и за Android и за iOS уреди што се едноставни за преземање и ги обединуваат целиот спектар на понуди и можности за обложување на Bet365 во еден беспрекорен интерфејс што е лесен за корисниците. Апликациите ви дозволуваат да пребарувате статистика и да пристапите до сите други карактеристики на страницата, како што се бонусните понуди. Постојат дури и повремени специјални понуди специјално за корисници на мобилни телефони. Во зависност од тоа во која земја се наоѓате, можеби дури и ќе можете да гледате преноси во живо на одредени спортови и турнири. С you што треба да направите е да ги користите вашите акредитиви за најава од веб -страницата на работната површина и ќе имате целосен пристап до вашата сметка.

Оние кои претпочитаат да не преземаат мобилна апликација, не треба да се грижат. Веб -страницата Bet365 е целосно компатибилна за мобилни телефони и може да се отвори од сите главни веб -прелистувачи за мобилни телефони. Уште еднаш, ќе ви даде пристап до сето она што букмејкерот може да го понуди со само неколку допири на вашиот екран. Во суштина, се додека имате релативно модерен мобилен уред и интернет конекција, тогаш сите ваши потреби за мобилно обложување се грижат на Bet365.

Импресивно покривање на спортови и пазари

Спортската и пазарната покриеност на Bet365 е навистина извонредна. Тие опфаќаат огромен спектар на спортови, од најпопуларните до навистина нејасните. Благодарение на ова, тоа е одличен избор на букмејкер за секого, без оглед каде лежат неговите интереси. Целиот опсег на опфатени спортови е:

 • американски фудбал
 • Стрелаштво
 • атлетика
 • Австралиски правила
 • Бадминтон
 • Бејзбол
 • Кошарка
 • Одбојка на плажа
 • Бокс / МЛД
 • Борбен спорт
 • Крикет
 • Возење велосипед
 • Пикадо
 • Нуркање
 • Е-Спорт
 • Коњички
 • Мечување
 • Формула 1
 • Футсал
 • Галски спортови
 • Голф
 • Ловџии
 • Ракомет
 • Хокеј
 • Тркачки коњи
 • Хокеј на мраз
 • Лакрос
 • Лото
 • Моторни спортови: Мотоцикли, НАСКАР, Суперавтомобили
 • Базен
 • Веслање
 • Рагби лига
 • Пловење
 • Пукање
 • Скејтбординг
 • Снукер
 • Фудбал
 • Софтбол
 • Брза патека
 • Сквош
 • Сурфање
 • Пливање
 • Пинг Понг
 • Тенис
 • Каснување
 • Виртуелни спортови
 • Одбојка
 • Ватерполо
 • Кревање тежина
 • Зимски спортови: Биатлон, Скијачки скокови

Bet365 опфаќа извонреден број на лиги, натпревари и големи спортски настани низ целиот свет. Ова им овозможува на клиентите не само да се обложуваат на големите лиги, туку и оние кои се понејасни или имаат помали следбеници. На пример, ако уживате во обложување на фудбал, може да се коцкате на англиската Премиер лига до Премиер лигата на Гана и Bet365 ве покрива со пазари како што е првиот стрелец, точен резултат, резултат на хендикеп и многу други.

Неодамна страницата воведе алатка за градење облози што отвори можност за комбинирање на повеќе облози на еден натпревар во еден. На пример, можно е да се стави облог што го вклучува стрелецот на голови во секое време, точен резултат, играч на картичка, број на агли, вкупно жолти картони и многу повеќе пазари во еден облог во стилот на акумулатор. Можностите да се комбинираат повеќе единечни облози на овој начин значи дека е многу полесно да се најдат коефициенти за детални облози и предвидувања. Останатите спортови се слично добро опфатени. На пример, basketballубителите на кошарката ќе ги најдат кориците на спортските книги не само во НБА, туку и во европските лиги и многу повеќе. Дури и во спортови како што се тенис на маса и стрелаштво, Bet365 нуди широк и разновиден спектар на пазари за истражување.

Многу повеќе можности за коцкање

На Bet365 ќе откриете дека сите ваши потреби за коцкање се задоволуваат преку производи како што е казиното Bet365, бинго, покер, казино во живо и низа игри како што се среќа на шегаџии и фестивал на слотови. Казиното Bet365 се напојува од водечкиот индустриски развивач Playtech, додека страницата за игри има игри од други врвни развивачи, како што е NetEnt. Тие содржат каталог со наслови што сигурно ги задоволува сите ваши потреби за коцкање.

Bet365 нуди фантастичен опсег на банкарски методи што го прави многу лесно повлекувањето и депонирањето на вашата сметка. Поважно, процесот на повлекување е обично многу брз и парите пристигнуваат исклучително брзо.

Заклучок за најдобрата книга Bet365

Bet365 е една од најголемите и најпочитуваните обложувалници наоколу и лесно е да се види зошто. Тие опфаќаат огромен спектар на спортови и имаат брилијантен избор на пазари на располагање. Со конкурентни коефициенти и разновидни и уникатни начини за коцкање, Bet365 навистина е извонреден избор. На клиентите редовно им се нудат дарежливи бонуси, од бесплатни усогласени облози на влогови до целосно бесплатни кредити за облози, што го прави високо наградувачко искуство. Поддршката за корисници на Bet365 е одлична и тимот е секогаш брз да одговори на сите прашања или проблеми што може да се појават. Пополнувањето на сето тоа е фантастична колекција на други производи, осигурувајќи дека никогаш нема да морате да барате на друго место за вашите потреби за коцкање.

Повеќе прегледи од Bookie Best